Ana sayfa

Suzhou Manyoung New Materials Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Suzhou Manyoung Materials Co., Ltd, ünlü turistik şehir Suzhou şehrinde yatıyor.Şangay'dan fabrikamıza araçla sadece iki saat.Avantajlı coğrafi konuma, mükemmel yeteneklere ve geniş pazarlara bağlı olarak, Manyong malzemeleri, gelişmiş seramik malzemeleri ve bileşenlerinin araştırma ve üretimi alanlarında yüksek teknoloji ürünü bir işletme olmayı taahhüt etmektedir.
Manyoung Materials, çeşitli öğütme araçları, seramik parçalar, ilgili parlatma ekipmanlarının üretiminde uzmanlaşmıştır.
Modern endüstrinin gelişmesiyle birlikte Manyoung malzemeleri, uluslararası ileri teknik ve ekipmanları benimseyerek ve ünlü üniversitelerle geliştirerek müşterilerine üstün nitelikli taşlama malzemeleri ve makine parçaları sunmaktadır.Hassas makineler, ince kimyasallar, elektronik pastalar, yarı iletken ekipmanlar, yeni enerji, nano malzemeler, Aletler ve diğer üst düzey alanlar için yaygın olarak kullanılmaktadır.
Manyoung, makul uygulamayı sağlamak için, uygulama alanının özelliğinden dolayı satış öncesi ve satış sonrası tüm hizmette müşterilerine özenli bir teknik servis sunmaktadır.
Şirketimizi kalite 、 yenilik 、 verimlilik 、 dürüstlük 、 hizmet, deneyimli ekiplere dayalı, verimli yönetim 、 gelişmiş teknik seviye 、 kusursuz hizmet açısından yürütmekte ısrar ediyoruz.İşletmemizi ziyaret etmek ve müzakere etmek için firmamıza hoş geldiniz.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Şirket, Çin'de Zirkonya Seramik Parçası, Alümina Seramik Parçası, Zirkonya Seramik Boncukları, Zirkonya Seramik Topu, Üretimi, İşletmesi ve Organik Bir Bütüne Pazarlaması konusunda uzmanlaşmış, Çin'de Önde Gelen İyi Seramik Tedarikçisidir.Bazı Ana Sıcak Ürünlerimiz Zirkonya Çubuklar,Zirkonya Tüpler,Zirkonya Plakalar,Zirkonya NanoBeads,9Moh's Zirkonya Boncuklar,9Moh's Zirkonya Gibidir

Toplar, Alümina Çubuklar, Alümina Tüpler, Alümina Plakalar.

Ayrıca, yönetim ekibine, tasarım ekibine ve QC ekibine sahibiz ve müşteriye en erken tarihte istedikleri numuneyi sağlayabilir, siparişinizi doğru bir şekilde düzenleyebilir, seri üretim kalitesini ve teslim süresini sıkı bir şekilde kontrol edebilir ve işin sorunsuz ilerlemesine izin verebiliriz!

Suzhou Manyoung New Materials Co.,Ltd Suzhou Manyoung New Materials Co.,Ltd Suzhou Manyoung New Materials Co.,Ltd Suzhou Manyoung New Materials Co.,Ltd Suzhou Manyoung New Materials Co.,Ltd Suzhou Manyoung New Materials Co.,Ltd Suzhou Manyoung New Materials Co.,Ltd Suzhou Manyoung New Materials Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

Satıcı

Markalar : Manyoung

No. Çalışanları : 80~88

Yıllık satış : 5000000-8000000

Yıl kurulan : 0215

İhracat p.c : 30% - 40%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Suzhou Manyoung New Materials Co.,Ltd Sertifikalar Çin Suzhou Manyoung New Materials Co.,Ltd Sertifikalar